Reklamační řád

Jak se vyvarovat zbytečné reklamaci?

Před samotnou reklamací se přesvědčte, že máte zboží správně nainstalováno, a že jej používáte v souladu s návodem. Mnohdy se stačí pouze informovat na správnou obsluhu přístroje a vše se vyřeší. Pokud tedy potřebujete s něčím poradit, pište na tento email: info@astoncb.cz a nebo volejte technika na tel: +420 608 966 563.

 

UPOZORNĚNÍ – před odesláním reklamace na naši adresu je potřeba vyplnit reklamační formulář, který musí být součástí balení. Formulář si stáhněte v sekci zásilka musí obsahovat nebo Vám jej zašleme emailem. Napište nám na info@astoncb.cz.

 

Kompletní balení reklamovaného zboží zasílejte na adresu:

ASTON eurotrading s.r.o
J.Š. Baara 77
370 01 České Budějovice

POZOR! U autorádií je nutné zaslat přístroj a napájecí kabel. Ostatní komponenty můžete nechat ve voze. Pokud nám zašlete samotné autorádio bez napájecího kabelu, není možné uplatňovat reklamaci a servisovat přístroj.

Při zasílání zboží dbejte na to, aby byla zásilka pojištěná a u větších zásilek také označená jako „KŘEHKÉ“.

 

Zásilka musí obsahovat:

  1. Reklamační formulář – řádně vyplněný
  2. Kompletní kontaktní údaje ( včetně emailu a tel. čísla )
  3. Kopii dokladu o koupi
  4. Číslo bankovního účtu ( pro případ vrácení peněz )

 

Tyto informace přispějí k rychlejšímu vyřízení. Výrobek bude opraven popř. vyměněn za nový kus v zákonné lhůtě do 30 dnů. V případě, že bude nutné objednat speciální součástku, kterou nebude možné dodat ve lhůtě 30 dnů, kontaktujeme Vás se žádostí o prodloužení reklamační lhůty. Pro více informací pište na info@astoncb.cz

Pokud vracíte výrobek v zákonné lhůtě 14 dnů, musí být kompletní a v originálním balení bez jakýchkoliv známek použití a plně funkční. Vrácená částka bude vyplacena dle našich Obchodních podmínek.
 

UPOZORNĚNÍ

Bez řádně vyplněného reklamačního formuláře bude zboží vráceno zpět na adresu odesílatele!

Zásilky na dobírku nepřebíráme. Více naleznete v našich obchodních podmínkách.

© Copyright 2021 Aston Eurotrading s.r.o.
Webdesign od SimonaSudova.cz / Vývoj od anycoders