Profesionální montáž elektroniky

Aston Vám nabízí profesionální instalaci multimediální elektroniky do Vašeho vozu. Montáž se provádí neinvazivní metodou bez ztráty záruky (u nových vozů) a její součástí je kompletní instalace a zprovoznění přístroje včetně uživatelského zaškolení odborným technikem.

Naši technici provádějí odborné instalace již několik let a vzhledem k rozsáhlým zkušenostem, které získali, umějí vyřešit problémy, které se můžou při instalaci vyskytnout. Implantace multimediálních přístrojů do různých typů automobilů s sebou nese širokou škálu nepředvídatelných úskalí, které je třeba vyřešit na místě. Není možné psát zákazníkům návody na instalaci, protože tato je poměrně složitá a u každého vozu nemusí být a není stejná. Jedná se o velmi odbornou práci, která se neobejde bez konkrétního vzdělání v daném oboru, kombinovaného s jistou dávkou kreativity a šikovnosti.

Neriskujte svěřit svůj vůz a novou elektroniku do rukou techniků, co třeba přístroj vidí vůbec poprvé a vinou jejich neodbornosti ho při montáži poškodí, čímž dochází ke ztrátě záruky a k navýšení pořizovacích nákladů na různé opravy a reinstalace. Montáž v našem montážním středisku přináší možnost i v případě nečekaných komplikací co nejméně přenášet problém na zákazníka a v drtivé většině případů vyřešit problém okamžitě. Čekání na montáž si můžete zkrátit u kávy v našem showroomu s využitím naší WIFI zdarma anebo se projít po centru Českých Budějovic, od něhož jsme cca 10 minut volné chůze. Náš tým je Vám plně k dispozici.

Ukázky našich montáží:

Nenalezli jsme žádnou zdokumentovanou montáž odpovídající hledání