Montáž tažného zařízení

Naše firma se zabývá prodejem a instalacemi různé autoelektroniky do všech modelů aut a dalšími činnostmi, které nějak souvisejí s vlastnictvím a provozem motorových vozidel. Mezi tyto aktivity patří neodmyslitelně i prodej a montáž tažných zařízení. Jsme autorizovaná firma pro distribuci, montáž a servis výrobků firem Westfalia, Bosal-Oris, Brink, Galia, HOOK, Umbra, STEINHOF a HAK-POL, které mají na českém trhu prodejní zastoupení a potřebnou certifikaci.

Našemu zákazníkovi umíme nabídnout tažné zařízení prakticky na každý automobil a to hned v několika cenových úrovních a technických specifikacích. Montáž tažného zařízení vyžaduje pečlivost a odborný přístup, včetně potřebných znalostí pro správné zapojení. U nových nebo zánovních vozů v záruce to platí dvojnásob. Moderní vozy jsou jak víme vybaveny poměrně sofistikovanou elektronikou, která si kontroluje žárovky a nebo mění citlivost parkovacích senzorů při zapojení nákladního přívěsu, či držáku na kola. Zároveň je často nutné, tzv. nakódovat tažné zařízení do systému vozu, aby jej řídicí jednotky vzaly na vědomí a tolerovaly jej.

Při neprofesionální instalaci se stává, že vůz vykazuje různé chyby systému, které nejsou nic jiného než špatné zapojení modulu pro elektroniku tažného zařízení. Vzhledem k tomu, že se naše firma zabývá také prodejem použitých aut, můžeme po dohodě nabídnout službu celkově tzv. "na klíč", a to včetně zápisu nově namontovaného tažného do technického průkazu vozu, což je zákonná povinnost pro provoz na pozemních komunikacích.

Pokud plánujete využít našich služeb, neváhejte nás kontaktovat pomocí mailu info@astoncb.cz, telefonu +420 608 966 563 a nebo nezávazného dotazového formuláře. Napište nám jaký model vozu vlastníte, jakého je roku výroby a jaký má motor společně s kontaktem na Vás. Náš technik se Vám ozve a dořeší poptávku k Vaší spokojenosti dle zadaných propozic. Budete dopředu vědět jaké tažné zařízení se bude montovat a kolik to bude stát. Ceny práce jsou individuální dle modelu vozu a s tím související časové náročnosti. Pokud se pro nás rozhodnete, tak vždy přesně budete vědět, kdy se bude na voze pracovat a kdy bude hotový. Naše obchodní politika se dlouhodobě opírá o seriózní přístup k zákazníkovi s důrazem na kvalitu a komfort.

Certifikace k instalaci tažných zařízení