Segway miniPLUS - Aston Eurotrading, s.r.o.
Již 23 let

Segway miniPLUS

Segway miniPLUS Segway miniPLUS

Cena: 33 990 Kč
(včetně 21% DPH)

Cena bez DPH: 28 091 Kč

Cena v EUR: 1 315 EUR

Status: Není skladem

Recyklační poplatek je již zahrnut v ceně zboží.
Úvěrová kalkulačka

Spojte svou denní rutinu se společníkem z 21. století
Vlastnit Segway miniPLUS je jako mít svého vlastního osobního robota. Prvotřídní technologie, bohaté funkce a elegantní design činí miniPLUS nejmodernějším modelem v Segway mini sérii. Pokud hledáte špičkovou kvalitu a vynikající výkon, miniPLUS je právě pro vás.

Bez námahy se přesuňte na cílové místo rychlostí až 20 km/h. Nemusíte si dělat starosti s jízdou v dešti nebo přes kaluže, neboť Segway miniPLUS je vybaven vysokou ochranou baterie (IPX6), která umožňuje použití za všech povětrnostních podmínek. Když zrovna nepojedete a chcete mít volné ruce, není problém. Segway miniPLUS vás bude věrně následovat po vašich obchůzkách. Segway miniPLUS je bezpochyby vaším nejvěrnějším následovníkem!

Rychlost 20 km/h
Osobní přepravník Segway miniPLUS dosahuje rychlosti 20 km/h a je vybaven pokročilou technologií pro ještě lepší stabilitu.

Autopilot
Když zrovna nejedete a chcete mít ruce volné stačí na dálkovém ovladači aktivovat automatický řežim „Follow mode“. Váš Segway miniPLUS vás potom bude všude věrně následovat.

Dojezd 35 km
S maximálním dojezdem 35 km se se Segwayem miniPLUS dostanete na ta nejvzdálenější místa, která vás napadnou.

Tento výrobek vám rádi předvedeme v našem showroomu. Budete moci si zajezdit a vše podrobně prohlédnout. Pokud budete spokojeni, tak si nové zboží se zárukou můžete rovnou zakoupit a odvézt. Bližší informace získáte na telefonu 608966563 a nebo na mailu info@astoncb.cz.
Parametry a specifikace

Typ S řídící tyčí
Max. rychlost 20 km/h
Výkon 400 W
Speciální vlastnosti Dálkové ovládání, Přehrávání hudby
Hmotnost 16,3 kg
Rozměry
Hloubka 280 mm
Šířka 577 mm
Výška 620 mm
Velikost kol 11 "
Barva Bílá
Maximální nosnost 100 kg

Nabídka vozů
© 2008 - 2018 ASTON EUROTRADING s.r.o. & Webarium s.r.o.