2DIN autorádio - Aston Eurotrading, s.r.o.
Již 23 let

2DIN autorádio

Montáž 2DIN autorádia

cena 2000,– Kč bez DPH (2420,– Kč s DPH)

V ceně 2 DIN autorádia:

  • demontáž původního autorádia
  • instalace montážního plechu a distančního rámečku (u vozů kde je potřeba vymezí prostor mezi univerzálním 2DIN autorádiem a přístrojovou deskou, plech a rámeček není v ceně montáže)
  • instalace GPS antény
  • instalace DVB-T antény (dle výbavy autorádia)
  • instalace USB portu a iPod kabelu (dle provedení autorádia)
  • instalace (zafixování) multimediálního 2DIN autorádia do přístrojové desky

Po těchto úkonech přichází na řadu kompletní nastavení montovaného přístroje. Aktivace GPS navigace, uložení FM stanic, uložení digitálních TV stanic (dle výbavy autorádia) a aktivace Bluetooth.

Velmi důležitou součástí montáže je odborné zaškolení. Předvedou se Vám podrobně všechny funkce montovaného autorádia.
Ukážeme Vám jak naladit a uložit FM stanice, jak spárovat Váš telefon s Bluetooth handsfree, jak naladit a uložit místní digitální TV stanice (ve vašem bydlišti budete muset tento úkon zopakovat), pustíme DVD/CD/MP3 disk, připojíme flash disk a SD kartu u těchto médií ukážeme jak postupovat při výběru souboru, probereme základní funkce navigace – zadání cíle, průjezdní bod, najít POI, vysvětlíme a ukážeme funkce Dual Zone, PIP a Virtual changer (dle výbavy autorádia).
V závěru odborného zaškolení zodpovíme vaše individuální dotazy.
Poslední fází montáže je předání funkčního autorádia.

UPOZORNĚNÍ:

Cena montáže nezahrnuje případný spotřební či instalační materiál (např. anténní redukce, anténní napáječ, redukce napájecího kabelu, CAN převodník, distanční rámeček, montážní plech), který není standardní součástí balení autorádia, ale je zapotřebí pro instalaci do konkrétního vozu. Pro více informací o problematice a cenách nás kontaktujte na tel. +420608966563 a nebo pište na info@astoncb.cz . Ceny jsou vždy závislé na typu automobilu a modelu přístroje, který se bude instalovat. Pokud se při montáži zjistí, že je potřebná redukce, která nebyla dopředu specifikována, bude Vás informovat montážní technik o ceně a odborně Vám vysvětlí, proč je nutné použít daný díl.

Nabídka vozů
© 2008 - 2018 ASTON EUROTRADING s.r.o. & Webarium s.r.o.