1DIN autorádio bez GPS - Aston Eurotrading, s.r.o.
Již 23 let

1DIN autorádio bez GPS

Montáž 1DIN autorádia bez GPS

Cena 200,– Kč bez DPH (242,– Kč s DPH)

Uvedená cena se vztahuje na montáž základního provedení autorádia za předpokladu kompatibility konektorů a stylu napájení. Pokud bude nutné elektroinstalaci předělat a zrevidovat původní stav, bude se výsledná cena odvíjet a účtovat v hodinové sazbě 500 Kč bez DPH.

V ceně 1 DIN autorádia univerzál:

  • demontáž původního autorádia
  • instalace ( zafixování ) 1DIN autorádia do přístrojové desky

Po těchto úkonech přichází na řadu kompletní nastavení montovaného přístroje. uložení FM stanic a aktivace Bluetooth.

Velmi důležitou součástí montáže je odborné zaškolení. Předvedou se Vám podrobně všechny funkce montovaného autorádia.
Ukážeme Vám jak naladit a uložit FM stanice, jak spárovat Váš telefon s Bluetooth handsfree, pustíme CD/MP3 disk, připojíme flash disk a SD kartu u těchto médií ukážeme jak postupovat při výběru souboru.
V závěru odborného zaškolení zodpovíme vaše individuální dotazy.
Poslední fází montáže je předání funkčního autorádia.

UPOZORNĚNÍ:

Cena montáže nezahrnuje případný spotřební či instalační materiál (např. anténní redukce, anténní napáječ, redukce napájecího kabelu, CAN převodník, distanční rámeček ), který není standardní součástí balení autorádia, ale je zapotřebí pro instalaci do konkrétního vozu. Pro více informací o problematice a cenách nás kontaktujte na tel. +420608966563 a nebo pište na info@astoncb.cz . Ceny jsou vždy závislé na typu automobilu a modelu přístroje, který se bude instalovat. Pokud se při montáži zjistí, že je potřebná redukce, která nebyla dopředu specifikována, bude Vás informovat montážní technik o ceně a odborně Vám vysvětlí, proč je nutné použít daný díl.

Nabídka vozů
© 2008 - 2018 ASTON EUROTRADING s.r.o. & Webarium s.r.o.